Royal Thalassa 9 790 Kč Dovolená Hotel Arcanus Monastir, Last Minute, All inclusive, 8 dní Detail zájezdu > Hotel Kervan 7 910 Kč Dovolená Hotel Sorocco Beach Mahdia, All inclusive, přímo u pláže Volné termíny > El Ksar Resort 10 490 Kč Dovolená Hotel LTI El Ksar Sousse, All inclusive, hodnocení klientů 78 % Detail zájezdu >

Dovolená Sousse Tunisko – last minute zájezdy

Máte rádi Tunisko? Nebo jste si řekli, že na příští dovolenou pojedete právě do Tuniska? Pokud ano, pak Vám mohu jedině doporučit Sousse.  Sousse je krásné, typické tuniské město, které nabízí kromě pláží i spoustu míst na procházky či výlety. Jestli chcete navíc trochu ušetřit, tak potom se koukejte po last minute nabídkách. Můžete se například kouknout na tuto nabídku za 7 930 Kč na 8 dní s polopenzí:

Last minute Sousse – Tunisko, 8 dní, polopenze za 7 930 Kč.

Nabídka last minute zájezdů je obecně hodně proměnlivá, proto nemohu zaručit, že tato konkrétní nabídka bude dostupná i v době, kdy si budete číst tento článek.

Sousse – kde hledat last minute zájezdy a jaká je cena?

V dnešní době internetu je určitě nejlepší a nejjednodušší využít služeb cestovních agentur. Osobně doporučuji koukat na nabídky maximálně tří společností, jelikož pak se většinou začnete ztrácet v množství téměř identických zájezdů.

Pro ulehčení přidávám odkazy na tři prodejce last minute zájezdů do letoviska Sousse:

  1. Prodejce last minute dovolené do Sousse
  2. Prodejce last minute dovolené do Sousse
  3. Prodejce last minute dovolené do Sousse

Proč využívat všechny tři?

Jde o renomované české cestovní agentury, proto je zmiňuji, abyste se nemuseli obávat, zda nekupujete něco neověřeného. Podle mého názoru je lepší vybírat z nabídky českých agentur. Nejen kvůli podpoře českého trhu, ale také pro lepší komunikaci v případě jakýchkoliv dotazů či potíží. Tím, že je tzv. levná dovolená pořizována na poslední chvíli, často není čas zorientovat se a zařídit vše potřebné.

Malý tip: Doporučuji hledat ubytování v zahradní zóně zvané Skanes, kde se budete mít více soukromí a budete blíže pláži.

sousse tunisko

Dovolená v Sousse Tunisko
autor: ezhikoff, flickr.com, CC BY-SA 2.0

Informace o letovisku Sousse

Spolu s letoviskem Hammamet jde o oblíbenou destinaci, tudíž tu najdete skoro vše co si můžete přát. Pláž v Sousse je lepší spíš směrem na sever. Je dlouhá a široká a pokrývá ji bílý písek. Patříte-li mezi ty, kteří si při dovolené rádi zajedou na nějaký výlet, pak doporučuji vydat se v neděli na nedělní trh, který se koná kousek za městem Sousse. A určitě také navštivte opevněný klášter – ribat nebo vcelku neznámý Patriciův dům s krásnými interiéry. Raně křesťanské katakomby nejsou podle mě nic moc. Daleko lepší je vydat se do amfiteátru do El Jemu nebo do města Monastir.

Počasí v Sousse

Máte-li vybrán last minute zájezd do Sousse , určitě Vám přijdou vhod informace o počasí v této oblasti. Sezóna (červenec, srpen, září) přináší horké teploty kolem 31°C. V měsících květen, červen a říjen je pak kolem 26°C. A teplota moře je kolem 25°C v měsících červenec, srpen, září a v měsících květen, červen, říjen pak moře nabízí teplotu přibližně 20°C. Více informací o počasí v Sousse a také aktuální předpověď na příští dny (což je u last minute zájezdů hodně vítané) najdete v podrobnějším článku o počasí v Sousse. Jestli patříte mezi ty, kteří mají raději svěžejší podnebí a více zeleně, pak doporučuji vydat se třeba do Řecka – já miluji třeba Korfu.

Mně se Sousse moc líbilo. Naše dovolená byla také pořízená přes nabídku last minute zájezdů a tak jsme neměli moc času na výběr destinace. Nakonec to v Sousse bylo super a klidně bychom se tam vrátili 🙂

Aktuální předpověď počasí
Dnes Zítra Pozítří
Jasno - počasí v Tunisku, Djerba
Jasno
30°/23°
Jasno - počasí v Tunisku, Djerba
Jasno
31°/22°
Jasno - počasí v Tunisku, Djerba
Jasno
31°/23°
Teplota vzduchu přes den a v noci Podrobné informace o počasí v Tunisku
Fotky z Tuniska
Dovolená Hammamet Monastir Turecko
dovolená na pláži v Tunisku Port El Kantaoui
Djerba Tunisko Pláž v Tunisku
Last minute zájezdy
Royal Thalassa 9 690 Kč Dovolená Hotel Arcanus Monastir, Last Minute 2020, All inclusive Detail zájezdu > Hotel Kervan 7 970 Kč Dovolená Hotel Sorocco Beach Mahdia, All inclusive, přímo u pláže Volné termíny > El Ksar Resort 10 330 Kč Dovolená Hotel LTI El Ksar Sousse, hodnocení klientů 77 %, All inclusive Detail zájezdu > Skrýt
Zavřít  X Zavřít toto okno