Royal Thalassa 9 790 Kč Dovolená Hotel Arcanus Monastir, Last Minute, All inclusive, 8 dní Detail zájezdu > Hotel Kervan 7 910 Kč Dovolená Hotel Sorocco Beach Mahdia, All inclusive, přímo u pláže Volné termíny > El Ksar Resort 10 490 Kč Dovolená Hotel LTI El Ksar Sousse, All inclusive, hodnocení klientů 78 % Detail zájezdu >

Dovolená Djerba Tunisko – last minute zájezdy

Azurově čisté moře a slunné počasí. Jedním slovem Djerba, ostrov, který také patří k jednomu z nejnavštěvovanějších letovisek. Letní dovolená se zde opravdu vyplatí, i přestože zájezdy do Tuniska a především na ostrov Djerba nepatří k těm nejlevnějším. Proto je potřeba zapátrat po výhodných nabídkách, kterými jsou především Last Minute zájezdy a dovolené na ostrově Djerba.

Podobně jako je tomu u dalších míst Tuniska, například u letovisek Hammamet, Tabarka či Monastir, i Last Minute pobyty a dovolené na ostrově Djerba nabízí širokou škálu výběru hotelů a apartmánů.

Zajímavou nabídkou je například následující zájezd:

Není v mých silách garantovat dostupnost ceny tohoto zájezdu v době vaší návštěvy webu , jelikož jsou závislé na poptávce a obsazenosti zájezdu.

Standardní cena dovolené na ostrově Djerba se pohybuje rámcově od 15 000 Kč výše, takže Last Minute zájezd je nejlepší variantou, díky které můžete ostrov Djerba navštívit. Ceny LM dovolených se mohou dostat i pod hranici 7 000 Kč.

Ceny Last Minute dovolené na ostrově Djerba jsou závislé na několika faktorech. Prvním a tím nejdůležitější z nich je termín dovolené. Nejvýhodnější a nejpestřejší nabídka Last Minute dovolených na ostrov Djerba bývá v měsících duben, květen, červen, září, říjen listopad. Výhodné nabídky můžete sehnat také v měsících červenec a srpen, ale ceny jsou v porovnání s předchozími zmíněnými měsíci poznatelně vyšší. Dobré je se také podívat na počasí, které můžete v těchto měsících na Djerbě očekávat. Více informací o počasí a teplotách najdete na stránce počasí Djerba.

Djerba hotel

Djerba- Hotel Eldorador Odyssee Resort Zarzis

(Ceny toho zájezdu nemůžeme bohužel v době vaší návštěvy webu garantovat, jelikož jsou závislé na poptávce a obsazenosti zájezdu.)

Kde hledat last minuty na Djerbu?

Jelikož je dnešní trh doslova přesycen Last Minute a First Minute nabídkami, doporučuji se zaměřit pouze na několik vybraných a ověřených agentur, které sdružují širokou škálu nabídek na jednom místě. Nejlepší zkušenosti mám s následujícími třemi cestovními agenturami…

1. cestovní agentura– nabídka Last Minute dovolených a zájezdů

2. cestovní agentura– nabídka Last Minute dovolených a zájezdů

3. cestovní agentura– nabídka Last Minute dovolených a zájezdů

Právě na tyto agentury se doporučuji zaměřit, jelikož patří k těm největším v ČR a tím pádem sdružují nejširší nabídku Last Minute dovolených a zájezdů.

Tyto tři internetové portály patří k těm největším, které u nás existují. Najdete na nich mnoho nabídek zájezdů a dovolených, které můžete libovolně srovnávat.

Djerba – Last Minute dovolená

Pokud hledáte výhodnou Last Minute nabídku na ostrov Djerba, je důležité mít na paměti, že čím blíže k termínu odletu nabídku najdete, tím nižší bude cena. Mnohdy se stává, že pouze několik dní před odletem – 2,3,4 dny– spadne cena na naprosté minimum.

Last Minute dovolená nemusí být vypsány pouze v rámci několika málo dnů před plánovaným nástupem na dovolenou, ale často můžete najít výhodné nabídky nejen na ostrov Djerba (ale třeba do Řecka na ostrov Kos, Rhodos nebo Santorini) i několik týdnů předem.

Proč využívat všechny tři cestovní agentury?

Vždy je dobré mít na paměti, že nejnižší cena neznamená garanci stejného balíčku služeb jako má dovolená s cenou standardní. Přestože se jedná o stejnou ubytovací kapacitu, v rámci Last Minute nabídek může dojít k několika změnám právě ve službách. Většinou se jedná o druh stravy či počet dní. Proto je dobré si vždy pečlivě pročíst to, co je v ceně zahrnuto a zda je cena konečná.

Při výběrů Last Minute dovolené a zájezdů na ostrov Djerba a nejen tam, vám mohou pomoci recenze českých klientů, jejichž největší počet najdete zde

Informace o ostrově Djerba

Ostrov Djerba, o kterém z pohledu turisty píšu detailně na stránce věnované přímo Djerbě, je oblíbenou turistickou destinací z mnoha důvodů. Nabízí totiž nejen nespočet čistých a úhledných pláží a křišťálově čisté moře, ale i 320 slunečných dnů v roce. Co více si člověk může pro dovolenou přát?

Přestože je Djerba ostrovem a nemá toho tolik co nabídnout jako ostatní tuniská města či pevninská letoviska jako je např. Sousse, při pobytu se rozhodně nudit nebudete. Jelikož se jedná o největší ostrov severní Afriky, pokud ho chcete projet, půjčte si rozhodně auto či skútr.

Atraktivní volnočasovou aktivitou, zejména pro pány, může být rybaření. Nejlépe si můžete zarybařit na skalnatém útesu Ras Taguerness s majákem. Tato oblast je také vhodná pro potápění.

Ostrov v chráněném Gabésském zálivu býval kdysi spojen s pevninou. Bohužel se časem díky klimatickým jevům z úzké šíje staly pouhé naplaveniny a ostrov se tím oddělil od zbylé pevninské části Tuniska.

Správním střediskem ostrova je město Houmt Souk s více jak 40 tisíci obyvateli a se známou mešitou El Ghorba ze 17. století, v jejíž blízkosti můžete navštívit také trhy. Ostrov tedy nabízí nejen památky z dávné I novodobější historie, ale také mnoho volnočasových aktivit, jako je potápění, rybaření, vodní sporty, golf a další.

Pokud vás Tunisko a ostrov Djerba nenadchly, můžete přijít na chuť například dovolené v Řecku či Last Minute nabídkám do Turecka.

Aktuální předpověď počasí
Dnes Zítra Pozítří
Jasno - počasí v Tunisku, Djerba
Jasno
30°/23°
Jasno - počasí v Tunisku, Djerba
Jasno
31°/22°
Jasno - počasí v Tunisku, Djerba
Jasno
31°/23°
Teplota vzduchu přes den a v noci Podrobné informace o počasí v Tunisku
Fotky z Tuniska
Dovolená Hammamet Monastir Turecko
dovolená na pláži v Tunisku Port El Kantaoui
Djerba Tunisko Pláž v Tunisku
Last minute zájezdy
Royal Thalassa 9 690 Kč Dovolená Hotel Arcanus Monastir, Last Minute 2020, All inclusive Detail zájezdu > Hotel Kervan 7 970 Kč Dovolená Hotel Sorocco Beach Mahdia, All inclusive, přímo u pláže Volné termíny > El Ksar Resort 10 330 Kč Dovolená Hotel LTI El Ksar Sousse, hodnocení klientů 77 %, All inclusive Detail zájezdu > Skrýt
Zavřít  X Zavřít toto okno