Royal Thalassa 9 790 Kč Dovolená Hotel Arcanus Monastir, Last Minute, All inclusive, 8 dní Detail zájezdu > Hotel Kervan 7 910 Kč Dovolená Hotel Sorocco Beach Mahdia, All inclusive, přímo u pláže Volné termíny > El Ksar Resort 10 490 Kč Dovolená Hotel LTI El Ksar Sousse, All inclusive, hodnocení klientů 78 % Detail zájezdu >

Dovolená Port El Kantaoui Tunisko – last minute zájezdy

Letovisko Port El Kantaoui je raritou mezi tuniskými letovisky. Jedná se o letovisko vystavěné výhradně pro turismus. Nenajdete zde žádné staré stavby ani žádné památky. O to více si však vychutnáte klidu a pohodové atmosféry během vaší zdejší Last Minute dovolené.

Pokud už teď víte, že byste raději, kdyby vaše dovolená v Tunisku byla na nějakém „starším“ místě a chcete dýchat „pravůni“ historických památek, můžete se kouknout na Last Minute zájezdy a dovolené v nějakém z naších dalších letovisek: Tabarka, Hammamet, Sousse nebo Monastir.

Pokud vás však Last Minute dovolená v Port El Kantaoui láká, pojďte se se mnou kouknout na to, co vám takový Last Minute zájezd do tohoto letoviska může nabídnout.

Zajímavou nabídkou Last Minute dovolené je například následující zájezd:

Proč využít zrovna Last Minute zájezd?

S Last Minute zájezdy ušetříte řádově až tisíce korun. To se docela vyplatí, nemyslíte? Pokud byste si totiž pořídili dovolenou v Port El Kantaoui za standardní cenu, vyjde vás to třeba na 15 000-17 000 Kč za osobu. Last Minute dovolená v Port El Kantaoui je už jiné kafe. Cena takovéto dovolené spadne třeba až na 7 -8 tisíc korun, na což se kouká už mnohem příjemněji.

V jakém období jsou Last Minute zájezdy nejvýhodnější?

Nejvýhodnější dovolená typu Last Minute do Port El Kantaoui je určitě během měsíců květen, červen, září a říjen. Tyto měsíce jsou totiž okrajové v hlavní letní sezóně, takže ceny jsou zde nižší. V měsících červenec a srpen jdou ceny naopak rapidně nahoru, jelikož především z důvodů letních dovolených a prázdnin mají ubytovací kapacity velikou poptávku.

Cena versus termín

Pokud chcete využít Last Minute zájezd do Port El Kantaoui, počítejte s tím, že výhodnou nabídku najdete až v rozmezí několika dní nebo max. několika málo týdnů před plánovaným odletem. Kdo z vás má ale strach, že poté narychlo žádný Last Minute zájezd nesežene, neklesejte na mysli. Nabídka Last Minute zájezdů do Port El Kantaoui – Tunisko – je opravdu široká. Pojdmě se tedy spolu podívat, kde takové Last Minute dovolené v Tunisku hledat.

Důležitou roli při vašem rozhodování může hrát také počasí v daném měsíci. Přehled podnebí a typického počasí v Port El Kantaoui v různých obdobích během roku můžete najít zde.

Kde hledat Last Minute dovolené v Port El Kantaoui?

Nabídek na českém trhu je spousta, a proto je někdy opravdu těžké se v nich vyznat a správně vyfiltrovat ty špatné či nevýhodné. Proto jsem pro vás sestavila seznam tří největších prodejců na našem trhu, kteří na svých portálech shromažďují nabídku většiny českých cestovních kanceláří.

Proč zrovna tyto tři cestovní agentury?

Protože se jedná o renomované a ověřené cestovní agentury s poměrně dlouholetou tradicí na našem trhu. Jedná se o:

1. cestovní agenturaLast Minute zájezdy

2. cestovní agenturaLast Minute zájezdy

3. cestovní agenturaLast Minute zájezdy

Další nabídka, která by vás mohla zaujmout, je:

Používat všechny výše zmíněné agentury je dobré hned z několika prostých důvodů. Nabídka hotelů v Port El Kantaoui se na stránkách těchto agentur může mnohdy shodovat, ale rozdílné mohou být jak ceny, tak i služby v ceně zahrnuté. Proto si vždy pečlivě pročtěte, zda se jedná o cenu konečnou a co je v ceně zahrnuto, jaká je doprava apod.

Při výběru vám mohou také pomoci recenze českých klientů, kteří mají s určitým hotelem zkušenosti. Největší počet recenzí najdete zde.

Informace o letovisku Port El Kantaoui

Přestože je letovisko Port El Kantaoui jakýmsi uměle vytvořeným místem přímo pro turisty, a může tak svým vzhledem vzdáleně připomínat turecký Belek, nenajdete zde kromě hotelových komplexů, apartmánů a několika golfových hřišť žádnou historickou památku.  Celá oblast je uměle zavlažovaná, ale pokud si chcete užít opravdovou dovolenou s relaxem jak má být, je to pro vás to pravé.

V letovisku Port El Kantaoui se budete cítit opravdu příjemně. Kromě krásných pláží a azurově čistého moře tak jako řeckém Zakynthosu nebo Kosu nabízí letovisko bohatý noční život. Můžete navštívit množství restaurací, barů a klubů, které jsou přizpůsobeny především turistům z Evropy.

Letovisko je také typické svou čistotou a udržovatelností. Pláže jsou stejně jako ulice čisté a bezpečné.

Pokud byste se však opravdu chtěli někam podívat a vidět kousek z historie země, můžete se vydat na výlet do cca 5 km vzdáleného historické centra města a letoviska Sousse. Dále za Sousse narazíte na další významné letovisko Monastir, takže pokud nemáte rádi celodenní válení se na pláži, zábavu si určitě najdete.

Pokud vám i toto nestačí, nezbývá nic jiného než se kouknout na další zajímavé možnosti Last Minute dovolené v jiných letoviscích Tuniska, jako jsou například Djerba, Tabarka a nebo Hammamet.

Aktuální předpověď počasí
Dnes Zítra Pozítří
Jasno - počasí v Tunisku, Djerba
Jasno
30°/23°
Jasno - počasí v Tunisku, Djerba
Jasno
31°/22°
Jasno - počasí v Tunisku, Djerba
Jasno
31°/23°
Teplota vzduchu přes den a v noci Podrobné informace o počasí v Tunisku
Fotky z Tuniska
Dovolená Hammamet Monastir Turecko
dovolená na pláži v Tunisku Port El Kantaoui
Djerba Tunisko Pláž v Tunisku
Last minute zájezdy
Royal Thalassa 9 690 Kč Dovolená Hotel Arcanus Monastir, Last Minute 2020, All inclusive Detail zájezdu > Hotel Kervan 7 970 Kč Dovolená Hotel Sorocco Beach Mahdia, All inclusive, přímo u pláže Volné termíny > El Ksar Resort 10 330 Kč Dovolená Hotel LTI El Ksar Sousse, hodnocení klientů 77 %, All inclusive Detail zájezdu > Skrýt
Zavřít  X Zavřít toto okno