Royal Thalassa 9 790 Kč Dovolená Hotel Arcanus Monastir, Last Minute, All inclusive, 8 dní Detail zájezdu > Hotel Kervan 7 910 Kč Dovolená Hotel Sorocco Beach Mahdia, All inclusive, přímo u pláže Volné termíny > El Ksar Resort 10 490 Kč Dovolená Hotel LTI El Ksar Sousse, All inclusive, hodnocení klientů 78 % Detail zájezdu >

Dovolená Monastir Tunisko – last minute zájezdy

Lámete si hlavu s tím, kam se letos vydat na dovolenou a kde sehnat tu nejlepší nabídku? Bez debat obraťte svoji pozornost na Last Minute zájezdy. Jednou z možností, kam vyjet za sluncem a mořským ovzduším, je pobřežní tuniské letovisko Monastir. S následujícím přehledem Last Minute zájezdů a dovolených do letoviska Monastir – Tunisko budete mít výběr Last Minute dovolené usnadněn.

Letovisko Monastir, v oblasti tzv. střední Tunisko, je jedním z nejnavštěvovanějších a nejznámějších letovisek ležících na pobřeží Středozemního moře. Jelikož dovolená v Monastiru spadá do těch cenově vyšších, vyplatí se s koupí zájezdu počkat na Last Minute nabídky. Např. na tuto…

Prosím, ověřte dostupnost této nabídky také zde.

Dovolená, zájezd či pobyt Last Minute může být cenově opravdu atraktivní. Standardní cena spadne až o řády tisíce korun za osobu. Rodinná dovolená pak vyjde cenově daleko lépe a služby zůstávají povětšinou stejné, jako při ceně standardní. 

Kam tedy při výběru Last Minute nabídek v letovisku Monastir zabruslit, aby Vaše dovolená dopadla co nejlépe a abyste si zájezd vybrali dle vlastních představ? A jaké ceny Last Minute dovolených v letovisku Monastir můžete očekávat?

Ceny dovolených v letovisku Monastir se standardně pohybují od 12 000 Kč/osoba a více. Pokud se na dovolenou rozhodne vyjet celá rodina, rozhodně se vyplatí počkat na Last Minute zájezd. Nejlepší ceny bývají v měsících březen, duben, květen, září, říjen a listopad.

Ještě jeden příklad…

Opět rovněž zkontrolujte dostupnost nabídky i zde –> detail zájezdu.

Monastir, dovolená snů? Kde hledat Last Minute zájezdy?

Když se rozhodnu navštívit Tunisko, výběr si zbytečně nekomplikuji a hledám zájezdy prostřednictvím těchto tří největších cestovních agentur:

  1. První prodejce zájezdů – zobrazit last minute zájezdy
  2. Druhý prodejce zájezdů – zobrazit last minute zájezdy
  3. Třetí prodejce zájezdů – zobrazit last minute dovolené

Na výše uvedených portálech je nabídka Last Minute dovolených a zájezdů opravdu široká. Dá se řict, že si zde na chuť přijde opravdu každý. Last Minute nabídky samozřejmě záleží na období a na zájmu o daný zájezd.

Při cenách Last Minute zájezdů obecně platí pravidlo, že čím později si dovolenou vyberete, tím bude cena nižší. V některých případech může jít i o jeden či dva dny před odletem. Standardnější je však Last Minute nabídka cca 7-14 dní před plánovaným začátkem dovolené.

Člověk ale musí být na pozoru. Vězte, že kolikrát v rámci last moment nabídek figuruje plno zájezdů, které rozhodně na „poslední chvíli nejsou“. Víc o tom píšu na stránce last minute Turecko.

Proč využívat všechny tři?

Ať už se jedná o koupi zájezdu a dovolené či o koupi nového počítače, mobilu nebo snad jen oblečení, porovnání nabídek na trhu je základním předpokladem toho, že si vyberete správně. Při výběru Last Minute dovolené nejen v letovisku Monastir to platí dvojnásob, jelikož škála nabídek je opravdu široká. Proto je nezbytné vyhledávat Last Minute či First Minute nabídky alespoň na třech portálech, což vám zajistí srovnání jak cen, tak i služeb. Dobré je si před objednáním Last Minute pročíst také recenze bývalých klientů, které vám alespoň minimálně nastíní základní přehled o daném místě či o dané ubytovací kapacitě. Nejvíce recenzí českých zákazníků najdete zde.

Informace o letovisku Monastir

Letovisko Monastir je jedno z nejnavštěvovanějších a nejznámějších tuniských letovisek ležícím na pobřeží Středozemního moře. Město, s celkovou populací přesahující 40 tisíc obyvatel, bylo založeno Puny a Římany. Původně byl Monastir rybářským městem. Historickou částí města je tzv. Medina, která je typická širokou sítí spletitých uliček.  Medinu najdete v prakticky každém větším tuniském letovisku, ať už je to Hammamet, Sousse a nebo vyrazíte na dovolenou do Mahdia.

Turistickou oblíbenost si Monastir získal nejen svou malebností, ale také právě nízkými cenami Last Minute zájezdů. Letovisko Monastir nabízí krásnou písečnou pláž s azurově čistým mořem. Pláž se táhne až do délky 10 km. Nespornou výhodou je také to, že pláž je velmi široká a má pozvolný vstup do moře, což je vhodné zejména pro rodiny s malými dětmi.

Kam jinam, když ne do Tuniska?

  • pěkný je řecký Zakynthos
  • pokud dychtíte po antických památkách, pak jednoznačně vítězí dovolená na Kosu – mohu osobně doporučit
Aktuální předpověď počasí
Dnes Zítra Pozítří
Jasno - počasí v Tunisku, Djerba
Jasno
30°/23°
Jasno - počasí v Tunisku, Djerba
Jasno
31°/22°
Jasno - počasí v Tunisku, Djerba
Jasno
31°/23°
Teplota vzduchu přes den a v noci Podrobné informace o počasí v Tunisku
Fotky z Tuniska
Dovolená Hammamet Monastir Turecko
dovolená na pláži v Tunisku Port El Kantaoui
Djerba Tunisko Pláž v Tunisku
Last minute zájezdy
Royal Thalassa 9 690 Kč Dovolená Hotel Arcanus Monastir, Last Minute 2020, All inclusive Detail zájezdu > Hotel Kervan 7 970 Kč Dovolená Hotel Sorocco Beach Mahdia, All inclusive, přímo u pláže Volné termíny > El Ksar Resort 10 330 Kč Dovolená Hotel LTI El Ksar Sousse, hodnocení klientů 77 %, All inclusive Detail zájezdu > Skrýt
Zavřít  X Zavřít toto okno