Royal Thalassa 9 790 Kč Dovolená Hotel Arcanus Monastir, Last Minute, All inclusive, 8 dní Detail zájezdu > Hotel Kervan 7 910 Kč Dovolená Hotel Sorocco Beach Mahdia, All inclusive, přímo u pláže Volné termíny > El Ksar Resort 10 490 Kč Dovolená Hotel LTI El Ksar Sousse, All inclusive, hodnocení klientů 78 % Detail zájezdu >

Dovolená Mahdia Tunisko – last minute zájezdy

Levné zájezdy do letoviska Mahdia? Pokud jste se rozhodli vyjet do letoviska Mahdia ležícím 150 km od hlavního města Tunis v jedné z turisticky nejnavštěvovanějších afrických zemí, pak jste na správném místě. Tento článek vám nabídne základní přehled o Last Minute zájezdech (viz. Last Minute Tunisko) a těch nejlevnějších dovolených.

V případě dovolené v Tunisku jednoznačně doporučuji využít některé last minute nabídky, těch atraktivních je především ve vedlejší sezóně (květe, červen, září a říjne) většinou dostatek.

Nechť je příkladem následující dovolená:

Info k zájezdu: příklad levné all inclusive dovolené do Mahdie. Jak jsem už předeslal, jedná se o vedlejší sezónu, konkrétně přelom květen/červen. Dostupnost dalších termínů –> Mahdia Blue Star Sirocco. Pokud Vám hotel nevyjede rovnou, zadejte jeho název do vyhledávacího pole.

Kde hledat last minuty do Mahdie?

S dnešním přístupem na internet máte k dispozici tucty a tucty Last Minute a First Minute nabídek, ve kterých je orientace občas opravdu těžká.

Proto Vám doporučuji zaměřit se na následující tři portály, na kterých najdete největší nabídku Last Minute zájezdů na našem trhu:

  1. První cestovní agentura –> last minute zájezdy
  2. Druhá cestovní agentura –> last minute zájezdy
  3. Třetí cestovní agentura –> last minute dovolené

Tyto tři internetové portály patří k těm největším, které u nás existují. Najdete na nich širokou škálu zájezdů a dovolených, které můžete libovolně srovnávat.

Mahdia – Last Minute zájezdy

Pokud stále mezi nabídkami tápete a nevíte, kudy kam, nabízíme vám několik užitečných rad a tipů, jak a kde levné Last Minute a First Minute zájezdy a pobyty v letovisku Mahdia hledat.

Tři internetové cestovní agentury, které jsem vám v článku nabídl, patří k těm největších na českém trhu a máte tedy jistotu, že si v jejich nabídce určitě vyberete.

Proč využívat všechny tři?

Vždy je dobré nabídku na trhu porovnávat. Často se totiž stává, že i přesto, že prodejci nabízí stejné hotely, stanovují si odlišné ceny a mnohdy i služby. Proto si vždy pečlivě pročtěte, co cena zahrnuje a za jakých podmínek ji dostanete. O to více u Last Minute nabídek.

Každý server nabízí samozřejmě jinou nabídku dovolených, zájezdů a pobytů, což je také jeden z důvodů, proč se při hledání nezaměřovat pouze na jeden.

Dobré je si před dovolenou pročíst také recenze, které najdete na každém z výše uvedených portálů. Jednoznačně nejvíce českých recenzí najdete zde. Dostanete tak nezaujatý pohled od bývalých návštěvníků letoviska Mahdia.

Jaké je cenové rozpětí Last Minute zájezdů do letoviska Mahdia?

Velice stručně a jasně: spodní hranice se pohybuje okolo 7 000 Kč (většinou je ale třeba počítat s „horším“ hotelem, třeba dále od pláže apod., proto buďte na pozoru).

Blue Star Sirocco Beach: all inclusive na 8 dní za 7 530 Kč

Horní hranici se meze nekladou. Ale obecně platí, že za 15 000 Kč seženete kvalitní all in dovolenou ve 4* hotelu i v té největší sezóně (červenec a srpen). Stejně kvalitní zájezdy za podobné ceny najdete i do leckterého tureckého letoviska, např. Belek nebo dovolená v Side. Ceny v Tunisku jsou cenám v Turecku velice podobné.

Informace o letovisku Mahdia

Letovisko Mahdia je oproti mnohým dalším destinacím v Tunisku unikátní. Na rozdíl od nově vybudovaného Port El Kantaoui nebo „umělého“ Yasmine Hammamet má Mahdia za sebou bohatou historii. Mahdia byla v dobách své největší slávy také halaním městem jedné linie muslimských vládců, po kterých zbyla jedna z nejunikátnějších Mahdinských památek. Řeč je o 10 metrů tlusté zdi, jíž je město obehnáno a která vás nenechá ji minout bez povšimnutí.

Dovolená v letovisku Mahdia bývá turisty hojně využívaná, především co se týče Last Minute nabídek. Hotely leží za historickým centrem, aby nenarušovaly jeho původní ráz a historického ducha. Hotelové komplexy jsou poté neomezeny svou velikostí a nabídkou služeb, která je opravdu široká.

Kam dál? Přejděte na článek o tuniské měně nebo si přečtěte o last minute zájezdech do Řecka.

Aktuální předpověď počasí
Dnes Zítra Pozítří
Jasno - počasí v Tunisku, Djerba
Jasno
30°/23°
Jasno - počasí v Tunisku, Djerba
Jasno
31°/22°
Jasno - počasí v Tunisku, Djerba
Jasno
31°/23°
Teplota vzduchu přes den a v noci Podrobné informace o počasí v Tunisku
Fotky z Tuniska
Dovolená Hammamet Monastir Turecko
dovolená na pláži v Tunisku Port El Kantaoui
Djerba Tunisko Pláž v Tunisku
Last minute zájezdy
Royal Thalassa 9 690 Kč Dovolená Hotel Arcanus Monastir, Last Minute 2020, All inclusive Detail zájezdu > Hotel Kervan 7 970 Kč Dovolená Hotel Sorocco Beach Mahdia, All inclusive, přímo u pláže Volné termíny > El Ksar Resort 10 330 Kč Dovolená Hotel LTI El Ksar Sousse, hodnocení klientů 77 %, All inclusive Detail zájezdu > Skrýt
Zavřít  X Zavřít toto okno