Royal Thalassa 9 790 Kč Dovolená Hotel Arcanus Monastir, Last Minute, All inclusive, 8 dní Detail zájezdu > Hotel Kervan 7 910 Kč Dovolená Hotel Sorocco Beach Mahdia, All inclusive, přímo u pláže Volné termíny > El Ksar Resort 10 490 Kč Dovolená Hotel LTI El Ksar Sousse, All inclusive, hodnocení klientů 78 % Detail zájezdu >

Dovolená Tabarka Tunisko – last minute zájezdy

Pokud jste se rozhodli vyjet do letoviska Tabarka v jedné z turisticky nejnavštěvovanějších afrických zemí, Tuniska, a nevíte, kde a jak sehnat nejlepší nabídku, tento přehled o Last Minute zájezdech vám to v mnoha směrech usnadní.

Přestože je Tunisko lákavou destinací, kterou navštěvují ročně desítky a desítky tisíce turistů, najít nabídku, kde by cena odpovídala službě, je v dnešní době těžší a těžší. Není tajemstvím, že Last Minute (viz. Last Minute Tunisko) a mnohdy i First Minute zájezdy, tzv. „dovolená za babku“, jsou námi, Čechy, hojně využívané.

Není divu, cena při objednání Last Minute zájezdů může spadnout až o několik tisíc korun a služby přitom zůstávájí stejné, jako při standardní ceně.

Kde tedy hledat nejlepší nabídky pobytů v přímořském letovisku Tabarka? Jaké je cenové rozpětí dovolené v tomto tuniském letovisku?

Ceny dovolených v Tabarce se standardně pohybují od 10 000 Kč/osoba a více. Pokud se na dovolenou rozhodne vyjet celá rodina, rozhodně se vyplatí počkat na Last Minute nabídku. Nejlepší ceny bývají v měsících březen, duben, květen, září, říjen a listopad.

Last Minute dovolená v letovisku Tabarka za 7530 Kč/osoba (detail zájezdu).

 (Nemůžeme garantovat dostupnost této nabídky, termíny se rychle mění, uvádíme ji proto, abychom ukázali, že i v této cenové kategorii lze sehnat letecký pobyt v letovisku Tabarka.)

Tabarka – kde hledat Last Minute zájezdy?

Pokud stále mezi nabídkami na českém trhu tápete a nevíte, kudy kam, nabízíme vám několik užitečných rad a tipů, jak a kde levné Last Minute a First Minute zájezdy a pobyty v Tabarce hledat.

Pokud jste v Tunisku zrovna nikdy nebyli a nemáte vytipovaného konkrétního specializovaného prodejce na tuto dovolenkovou zemi, doporučujeme hledat Last Minute nabídky na renomovaných internetových portálech největších cestovních agentur, působících na našem trhu. Jedná se o:

  1. První prodejce zájezdů – zobrazit last minute dovolené
  2. Druhý prodejce zájezdů – zobrazit last minute zájezdy
  3. Třetí prodejce zájezdů – zobrazit last minute dovolené

Jelikož se jedná o velké cestovní agentury, které nabízejí dovolené, zájezdy a pobyty většiny českých cestovních kanceláří, nabídka Last Minute pobytů je zde opravdu široká. Výhodou nákupu na nich je i fakt, že na nich najdete nabídky na jedné „kupě“, takže je můžete bez problému rychle a jednodušše porovnat a třídit díky filtrům.

Proč využívat všechny tři?

Pokud chce člověk vybrat to „pravé ořechové“ a poté odjet na dovolenou bez výčitek svědomí, je dobré před koupí nabídky na trhu srovnávat. Často si totiž odporují poměrem kvality a ceny, takže přehled o nabídkách vaší dovolené v Tunisku je na prvním místě. Proto je nezbytné vyhledávat Last Minute nabídky nejlépe skrze minimálně tři portály (pozn. na českém trhu funguje mnoho dalších agentur s podobnou nabídkou dovolených, tyto tři jsou však největší).

Každý server nabízí samozřejmě jinou nabídku dovolených, zájezdů a pobytů, což je také jeden z důvodů, proč se při hledání nezaměřovat pouze na jeden. Pokud narazíte na nabídky stejných hotelů, dávejte pozor, často se liší jak v nabídce služeb, tak i v cenách a mnohdy jde o značné částky.

Dobré je si před dovolenou pročíst také recenze, které najdete na každém z námi uvedených portálů. Nejvíce českých recenzí najdete zde. Dostanete tak nezaujatý pohled od bývalých klientů-návštěvníků Tabarky.

Informace o letovisku Tabarka

Letovisko Tabarka je v mnoha ohledech netypickým tuniským letoviskem, jelikož leží v blízkosti hor a oplývá dostatkem přirozené zeleně, což dohromady tvoří dechberoucí panorama.

Město je bohaté jak svým současným životem a tím, co nabízí, ale také svou historií, jejíž kořeny sahají až do dob Féničanů, kdy tu byl významný římský přístav, ze kterého se vyvážel mramor, vytěžený na nedalekých místech.

Dovolená v Tabarce ve vás vyvolá pocit pohody a rozkoše. Jeho bílé domy s červenými střechami jsou oázou klidu, která je na některých místech zdvojnásobena tím, že domky leží na svazích právě mezi onou zmiňovanou zelení.

Pokud však stále o Last Minute dovolené v Tabarce pochybujete, Tunisko nabízí mnohá další letoviska, která jsou bohatá jak na svou historii, tak na současnou nabídku služeb. Mezi ty, která se doporučují, patří například Djerba, Bizerte, Mahdia, Port El kantaoui, Borj Cedria a Nabeul.

Aktuální předpověď počasí
Dnes Zítra Pozítří
Jasno - počasí v Tunisku, Djerba
Jasno
30°/23°
Jasno - počasí v Tunisku, Djerba
Jasno
31°/22°
Jasno - počasí v Tunisku, Djerba
Jasno
31°/23°
Teplota vzduchu přes den a v noci Podrobné informace o počasí v Tunisku
Fotky z Tuniska
Dovolená Hammamet Monastir Turecko
dovolená na pláži v Tunisku Port El Kantaoui
Djerba Tunisko Pláž v Tunisku
Last minute zájezdy
Royal Thalassa 9 690 Kč Dovolená Hotel Arcanus Monastir, Last Minute 2020, All inclusive Detail zájezdu > Hotel Kervan 7 970 Kč Dovolená Hotel Sorocco Beach Mahdia, All inclusive, přímo u pláže Volné termíny > El Ksar Resort 10 330 Kč Dovolená Hotel LTI El Ksar Sousse, hodnocení klientů 77 %, All inclusive Detail zájezdu > Skrýt
Zavřít  X Zavřít toto okno