Royal Thalassa 9 790 Kč Dovolená Hotel Arcanus Monastir, Last Minute, All inclusive, 8 dní Detail zájezdu > Hotel Kervan 7 910 Kč Dovolená Hotel Sorocco Beach Mahdia, All inclusive, přímo u pláže Volné termíny > El Ksar Resort 10 490 Kč Dovolená Hotel LTI El Ksar Sousse, All inclusive, hodnocení klientů 78 % Detail zájezdu >

Dovolená Hammamet Tunisko – last minute zájezdy

Pokud vás zaujalo letovisko Hammamet  v africkém Tunisku, můžete začít vybírat mezi nabízenými zájezdy. Jestli chcete vycestovat co nejdříve nebo jste časově flexibilní a můžete vyjet kdykoliv, doporučuju koukat po last minute nabídkách. Koukněte se například na tento last minute v hotelu Caribbean World Venus Beach  v  Tunisku.

Dostupnost výše uvedeného last minute all inclusive zájezdu nemohu garantovat v době Vašeho shlédnutí této stránky. Proto tento příklad levné all inclusive dovolené berte spíše jako vaši inspiraci, za kolik lze týdenní dovolená v Hammamet rezervovat.

Hammamet – kde hledat last minute zájezdy a jaká je cena?

Last minute nabízí levnou dovolenou v mnoha destinacích, pokud ještě váháte, jestli je Hammamet právě tím místem, kde byste si chtěli odpočinout, můžete se kouknout na další last minute nabídky předních českých cestovních agentur.

Proč využívat všechny tři?

Je dobré si nabídku last minute dovolených porovnat u více cestovních agentur, abyste měli nejen větší výběr, ale i lepší představu o aktuální nabídce. Doporučuji tyto tři cestovní agentury, které nabízejí zájezdy do mnoha destinací. Můžete vycestovat do Tuniska do mnoha letovisek jako například  Gammarth nebo Mahdia. A pokud vás více láká Evropa, můžete navštívit například oblíbený ostrov Santorini  v Řecku (viz. Last minute dovolená Řecko) nebo Bodrum v Turecku.

Cena dovolených v Hamammet v Tunisku se pohybuje kolem 13 000 Kč za osobu na 8 dní s polopenzí (samozřejmě najdete nabídku i za 20 000 Kč). Opravdu dobrý all inclusive last minute se dá sehnat za 10 000 Kč letecky.

Hammamet last minute

Pohled na pláž v letovisku Hammamet
autor: Joakim Westerlund, flickr.com, CC BY-SA 2.0

Hammamet Tunisko – co je dobré vědět

Dalším kritériem pro výběr nejlepší levné dovolené je také typ stravování. Nejčastější je asi dovolená s polopenzí, kdy máte v ceně snídani a večeři. Nejoblíbenější je pak určitě all inclusive dovolená, kdy máte jídlo a nápoje po celý den zdarma. Doporučuji také kontrolovat, pro jaké termíny nabídka platí, jelikož s datem zájezdu se často mění i cena. A samozřejmě dávejte pozor na to, odkud se do Hammametu odlétá, abyste nemuseli vynakládat další peníze na dopravu.

Informace o letovisku Hammamet

Hammamet v Tunisku je opravdu krásným letoviskem s dlouhými, čistými plážemi, které se táhnou na obě strany od města Hammamet z jeho hlavní části – mediny. Pláže jsou většinou písečné a lemované zelení.  Město samotné také stojí za prohlédnutí. Jde o krásné staré město s bohatou historií. Hammamet má velice dobrou polohu pro návštěvu dalších oblastí v Tunisku. Nedaleko je tuniské hlavní město TunisKartago či populární koloseum v El Jem. Více si můžete přečíst v článku, který je celý věnovaný letovisku Hammamet.

Letovisko Hammamet nabízí opravdu teplé a slunečné počasí snad po celý rok. Teplota vzduch u v létě (červen, červenec, srpen, září) je kolem 29-33°C. Pro ty, kteří preferují méně lidí, bude určitě krásně i mimo sezónu (květen či říjen), teploty jsou kolem 26°C. Průměrná teplota moře je kolem 24-27°C. Více o počasí si můžete přečíst v tomto článku Hammamet – počasí, kde najdete i aktuální předpověď na příštích pár dní.

Aktuální předpověď počasí
Dnes Zítra Pozítří
Jasno - počasí v Tunisku, Djerba
Jasno
30°/23°
Jasno - počasí v Tunisku, Djerba
Jasno
31°/22°
Jasno - počasí v Tunisku, Djerba
Jasno
31°/23°
Teplota vzduchu přes den a v noci Podrobné informace o počasí v Tunisku
Fotky z Tuniska
Dovolená Hammamet Monastir Turecko
dovolená na pláži v Tunisku Port El Kantaoui
Djerba Tunisko Pláž v Tunisku
Last minute zájezdy
Royal Thalassa 9 690 Kč Dovolená Hotel Arcanus Monastir, Last Minute 2020, All inclusive Detail zájezdu > Hotel Kervan 7 970 Kč Dovolená Hotel Sorocco Beach Mahdia, All inclusive, přímo u pláže Volné termíny > El Ksar Resort 10 330 Kč Dovolená Hotel LTI El Ksar Sousse, hodnocení klientů 77 %, All inclusive Detail zájezdu > Skrýt
Zavřít  X Zavřít toto okno