Royal Thalassa 9 790 Kč Dovolená Hotel Arcanus Monastir, Last Minute, All inclusive, 8 dní Detail zájezdu > Hotel Kervan 7 910 Kč Dovolená Hotel Sorocco Beach Mahdia, All inclusive, přímo u pláže Volné termíny > El Ksar Resort 10 490 Kč Dovolená Hotel LTI El Ksar Sousse, All inclusive, hodnocení klientů 78 % Detail zájezdu >

Dovolená Yasmine Hammamet Tunisko – last minute zájezdy

Jestli jste si pro svou příští dovolenou vybrali letovisko Yasmine Hammamet (Jasmínový Hammamet), tak vám mohu doporučit využít nabídky last minute zájezdů do Tuniska. Yasmine Hammamet je úplně nové luxusní středisko a cena dovolené v sezóně a okolí sezóny (červen, červenec, srpen, září) začíná tak na 13 000 Kč. Last minute se dá pořídit třeba už za 9 370 Kč. Koukněte třeba na tuto dovolenou v Yasmine Hammamet v hotelu Safa:

Tunisko Yasmine Hammamet, Hotel Prima Life Safa, 8 denní pobyt all inclusive za 9 370 Kč 

Omlouvám se, pokud nabídka už není aktuální, ale last minute nabídky se opravdu mění každou chvilkou a je proto dobré sledovat last minute aktuálně.

Mám s last minute dovolenými jen dobré zkušenosti a popravdě mě opravdu baví, že mohu pořídit parádní dovolenou za dobrou cenu. Jak je známo, cena last minute zájezdů je o mnoho výhodnější než když kupujete dovolenou půl roku dopředu. Doufám, že vám tento článek trochu pomůže se orientovat v nabídce last minute zájezdů do letoviska Yasmine Hammamet.

Yasmine Hammamet – kde hledat last minute zájezdy a jaká je cena?

Na další last minute nabídky zájezdů do Yasmine Hammamet v Tunisku koukněte tady:

  1. Prodejce last minute dovolené do Yasmine Hammamet
  2. Prodejce last minute dovolené do Yasmine Hammamet
  3. Prodejce last minute dovolené do Yasmine Hammamet

 

Proč využívat všechny tři?

Zmiňuji tyto tři české renomované cestovní agentury, jelikož si myslím, že jejich nabídka last minute dovolených je kvalitní a každý si vybere. Podle mě nemá cenu brouzdat celé dny po internetu a hledat o pár korunek levnější dovolenou. Důležité je, aby daný hotel nebo letovisko, mělo dobré hodnocení a ostatní služby, které jsou pro vás důležité (vzdálenost pláže, bazén, sportovní vyžití, atd.). Určitě se podívejte na recenze a diskuze o hotelech v letovisku Yasmine Hammamet.

Jeslti se ještě rozhodujete, zda je pro vás Yasmine Hammamet tou pravou destinací, tak se můžete kouknout třeba ještě na tyto články o dalších letoviscích v Tunisku. Oblíbená je určitě Djerba nebo pak Tabarka.

Yasmine Hammamet Tunisko – co je dobré vědět

U dovolených na poslední chvíli si určitě dávejte pozor na datum, na které nabídka platí. Možná se vám třeba zalíbí jiný termín, ale pak může být cena jiná. Většina zájezdů do tuniského Yasmine Hammamet je all inclusive, což znamená, že máte celodenní stravu a nápoje v ceně dovolené.

Informace o letovisku Hammamet

Jak už bylo zmíněno, Yasmine Hammamet je nové středisko. Nemusíte se však bát, že je vše ještě rozestavěné. Naopak, najdete tu malé krámky, trhy, restaurace a na dlouhé a rušné promenádě jsou pak kluby a restaurace. Yasmine Hammamet je lemováno krásnou písečnou pláží, která má cca 40 km. Na jednom z jejích konců najdete středisko Sousse  a na druhém Hammamet.

Já osobně můžu letovisko Yasmine Hammamet jedině doporučit. Leží totiž více v severní části Tuniska, kde je toho k vidění nejvíce. Můžete se jít podívat do starého města Hammamet, které je vzdálené asi 10 minut, nebo si udělat výlet do hlavního města Tuniska – Tunisu je to cca 70 km či do známého Kartága (Karthago)kolem 80 km. Jediné, co je od letoviska Yasmine Hammamet poměrně daleko je Sahara. Na Saharu doporučuji jet spíše z ostrova Djerba.

Počasí v Yasmine Hammamet

Celé Tunisko přináší velmi teplé počasí bez deštivých srážek. Pro Yasmine Hammamet jsou pak typické teploty kolem 30°C. Nejteplejším měsícem je srpen, kdy je průměrná teplota vzduchu 33°C a v případě, že přijde teplý vítr sirocco, pak se teploty vyšplhají až ke 40°C. V měsících květen a říjen můžete počítat s teplotou kolem 26°C. A červen, červenec a září mají průměrnou denní teplotu vzduchu kolem 30°C. Dovolená v letovisku Yasmine Hammamet vám určitě poskytne super koupání v teplém moři. V hlavní sezóně (červenec, srpen, září) je teplota vody v moři průměrně 27°C. Pro ty, kdo mají raději nižší teploty je pak ideální květen, červen nebo říjen, kdy má moře kolem 20°C. Jestli jste si už vybrali nějakou levnou dovolenou z nabídky last minute zájezdů, tak určitě koukněte na aktuální předpověď počasí v Yasmine Hammamet.

Co říci závěrem? I když je Yasmine Hammamet novým a v podstatě uměle vybudovaným střediskem, má určitě co nabídnout. Pro mě jde o další krásnou oblast Tuniska a s využitím last minute nabídky na dovolenou v Yasmine Hammamet, si člověk užije jedinečnou dovolenou za levnou cenu 😉

Aktuální předpověď počasí
Dnes Zítra Pozítří
Jasno - počasí v Tunisku, Djerba
Jasno
30°/23°
Jasno - počasí v Tunisku, Djerba
Jasno
31°/22°
Jasno - počasí v Tunisku, Djerba
Jasno
31°/23°
Teplota vzduchu přes den a v noci Podrobné informace o počasí v Tunisku
Fotky z Tuniska
Dovolená Hammamet Monastir Turecko
dovolená na pláži v Tunisku Port El Kantaoui
Djerba Tunisko Pláž v Tunisku
Last minute zájezdy
Royal Thalassa 9 690 Kč Dovolená Hotel Arcanus Monastir, Last Minute 2020, All inclusive Detail zájezdu > Hotel Kervan 7 970 Kč Dovolená Hotel Sorocco Beach Mahdia, All inclusive, přímo u pláže Volné termíny > El Ksar Resort 10 330 Kč Dovolená Hotel LTI El Ksar Sousse, hodnocení klientů 77 %, All inclusive Detail zájezdu > Skrýt
Zavřít  X Zavřít toto okno